111111

O firmie

Kancelaria Favitor jest firmą wyspecjalizowaną w realizacji projektów z zakresu ochrony danych osobowych oraz świadczenia usług drogą elektroniczną. Audytujemy i dostosowujemy do obowiązujących przepisów stan prawny, procedury i organizację pracy, aspekty techniczne i wizerunkowe. Pomagamy naszym Klientom skupić się na głównym biznesie, kiedy my rozwiązujemy ich problemy i zapewnimy spokój ducha w zakresie naszej specjalizacji.

Od prawie 10 lat obsługujemy polskie przedsiębiorstwa, które cenią sobie nasz profesjonalizm, pragmatyczne podejście i działanie w interesie Klienta, ale zgodnie z przepisami. Favitor przez długi czas był działem firmy New Europe Events, organizującej m.in. konferencje dla menedżerów nowych technologii na Giełdzie Papierów Wartościowych, a ostatnio jest w trakcie wydzielania do osobnej spółki o jasnej specjalizacji i ofercie.

Oferujemy pełen zakres usług:

  • audyt zgodności przetwarzania danych osobowych z polskimi przepisami
  • dostosowanie stanu prawnego, organizacyjnego i technicznego do przepisów
  • szkolenie pracowników i konsultacje dla ABI
  • stała opieka nad wdrożonymi rozwiązaniami organizacyjnymi i technicznymi

Dodatkowo służymy opiniami i ekspertyzami prawnymi przygotowanymi przez radców prawnych, a także reprezentacją w ramach postępowania administracyjnego, cywilnego, czy nawet – co bardzo mało prawdopodobne – karnego.

Favitor to łacińskie słowo oznaczające przyjaciela, sojusznika, pomocną dłoń. Taką właśnie rolę pełnimy dla naszych klientów w zakresie przetwarzania danych osobowych oraz świadczenia usług drogą elektroniczną i ograniczania ryzyk prawnych z tym związanych.

Sprawdź :

Audyt GDPR

Wdrożenie ochrony danych osobowych