Praca – Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Kancelaria Favitor - firma doradcza wyspecjalizowana w zakresie obsługi w zakresie ochrony danych osobowych, w związku z dużym zapotrzebowaniem na swoje usługi, poszukuje samodzielnych współpracowników do pełnienia funkcji Partnera Zrzeszonego o specjalizacji:

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa (klienci w całym kraju)
Typ zatrudnienia: Partner Zrzeszony

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie ODO
  • (Współ)prowadzenie szkoleń
  • Pełnienie funkcji ABI lub wsparcie dla osoby pełniącej tą funkcję
  • Przeprowadzanie audytów
  • Tworzenie, aktualizacje dokumentacji

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku - preferowana własna działalność
  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub techniczne
  • Samodzielność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • Status wspólnika - Partnera Zrzeszonego - w realizowanych projektach
  • Wynagrodzenie zależne od zadowolenia klientów i efektów sprzedażowych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@favitor.pl

Wysyłając wiadomość na powyższy adres wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelaria Favitor Sp. z o.o. (ul. Srebrna 16, 00-810 Warszawa) w celach rekrutacyjnych teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 z p.zm.). Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Wiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysyłając wiadomość na powyższy adres wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Kancelaria Favitor Sp. z o.o. (ul. Srebrna 16, 00-810 Warszawa) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DzU z 2004 r. nr 144, poz. 1204 ze zm.)

Zostaw komentarz